Класиране Национално състезание по чужди езици - "Уча.се с Интелект" 2018

Английски език 7-8 клас

Място Име Презиме Фамилия Клас Населено място Училище Есе Тест Устен изпит Общо точки
1 Йоана Здравкова Грозева 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 40 49 17.71 106.71
2 Румяна Данчева Палазова 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 38 43 19.43 100.43
3 Никола Николаев Спасов/Славов 7 Монтана Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици 'Петър Богдан' 35 46 16.71 97.71
4 Лиляна Марянова Бикова 8 Благоевград Природо-математическа гимназия Акад. Сергей Корольов 35 46 16.00 97.00
5 Йордан Николаев Петров 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 38 43 16.00 97.00
6 Ася Николаева Колева 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 36 40 17.33 93.33
7 Мартина Златинова Димитрова 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 38 39 16.14 93.14
8 Джулиана Бисеров Иванова 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 28 45 19.71 92.71
9 Самуил Георгиев Петров 7 София 125 СУ с изучаване на чужди езици 'Боян Пенев' 35 38 18.86 91.86
10 Мира Станимирова Бонева 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 37 37 17.00 91.00
11 Яница Велчева Велчева 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 25 47 0 72
12 Теодор Димитров Делчев 7 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 34 36 0 70
13 Даниела Колева Колева 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 30 40 0 70
14 Вяра Владимирова Цанкова 7 София Училище към Посолството на Русия в България 23 45 0 68
15 Ахмед Нурхан Ахмед 7 Джебел Средно училище 'Христо Ботев' 29 34 0 63
16 Румяна Росенова Димова 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 30 30 0 60
17 Иван Марков Божанов 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 22 37 0 59
18 Любомир Светозаров Славчев 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 30 28 0 58
19 Елица Димитрова Еленкова 7 Чипровци Основно училище 'Петър Парчевич' 25 30 0 55
20 Иван Златков Иванов 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 31 23 0 54
21 Димитър Румен Досев 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 29 25 0 54
22 Ренета Иванова Николова 8 Севлиево Средно училище 'Васил Левски' 25 27 0 52
23 Елчин Ердинч Мюмюн 7 Джебел Средно училище 'Христо Ботев' 30 18 0 48
24 Орчун Орхан Ибрахим 7 Джебел Средно училище 'Христо Ботев' 27 18 0 45
25 Симге Шази Юсеин 7 Джебел Средно училище 'Христо Ботев' 21 22 0 43
26 Габриела Петрова 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 11 30 0 41
27 Деннис Габриел Драган 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 18 21 0 39
28 Мария Иванова Иванова 7 Чипровци Основно училище 'Петър Парчевич' 23 15 0 38
29 Ива Трифонова Русенова 8 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 17 16 0 33
30 Александра Николова Димитрова 8 Оряхово Средно училище 'Христо Ботев' 17 14 0 31
31 Цвета Ивана Марянова Бикова 7 Благоевград Седмо средно училище 'Кузман Шапкарев' 20 10 0 30
32 Габриела Бисерова Иванова 8 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 19 8 0 27
33 Венцислав Марянов Биков 7 Благоевград Седмо средно училище 'Кузман Шапкарев' 0 6 0 6

Английски език 9-10 клас

Място Име Презиме Фамилия Клас Населено място Училище Есе Тест Устен изпит Общо точки
1 Траяна Ивова Георгиева 9 Габрово Природоматематическа гимназия 'Академик Иван Гюзелев' 38 58 18.43 114.43
2 Исак Кантер 10 София Немско училище 'София' 40 54 20.00 114.00
3 Теодора Детелинова Димитрова 10 Ловеч Профилирана езикова гимназия 'Екзарх Йосиф I' 40 54 19.00 113.00
4 Павел Георгиев Даскалов 10 София Немско училище 'София' 40 52 19.71 111.71
5 Ива-Деница Антонова Антонова 10 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 40 53 18.29 111.29
6 Камен Каменов Каменов 9 Дупница ПРОФИЛИРАНА ГИМНАЗИЯ 'ХРИСТО БОТЕВ' 39 55 16.86 110.86
7 Ния Велинова Вичева 10 Габрово Природоматематическа гимназия 'Академик Иван Гюзелев' 39 51 19.14 109.14
8 Ванеса Росенова Янчева 10 Плевен Средно училище ' ИВАН ВАЗОВ ' 40 50 19.00 109.00
9 Александър Данчов Керезов 9 София Немско училище 'София' 39 50 19.00 108.00
10 Рики Верико 9 София Немско училище 'София' 33 55 19.71 107.71
11 Ивана Иванова Иванова 10 Пловдив Национална търговска гимназия - Пловдив 38 49 19.14 106.14
12 Елена Димитрова Андреева 10 Пловдив Национална търговска гимназия - Пловдив 38 49 16.57 103.57
13 Борис Попов 9 София Немско училище 'София' 36 47 0 83
14 Ивелина Атанасова Петкова 9 Първомай Средно училище 'Св.Паисий Хилендарски' 39 44 0 83
15 Кристина Росенова Христозова 10 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 32 51 0 83
16 Мария Владимирова Петрова 9 София 22 средно училище „Георги С. Раковски“ 31 51 0 82
17 Виктория Красимирова Бешовишка 10 Ловеч Профилирана езикова гимназия 'Екзарх Йосиф I' 40 42 0 82
18 Сузана Сергеева Младенова 10 Гоце Делчев Природо-математическа гимназия 'Яне Сандански' 30 50 0 80
19 Дилян Райчев Раев 9 Добрич Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество 'Райко Цончев' 31 48 0 79
20 Моника Бишарова 10 София Немско училище 'София' 31 48 0 79
21 Николай Димитров Киров 10 Оряхово Средно училище 'Христо Ботев' 36 43 0 79
22 Никол Николова Панаретова 9 София 9 Френска езикова гимназия 'Алфонс дьо Ламартин' 28 48 0 76
23 Лиляна Делян Караславова 9 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 29 47 0 76
24 Дениз Юксел Ахмед 10 София Национално училище за изящни изкуства 'Илия Петров' 35 41 0 76
25 Симона Стойчева Стоева 10 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 30 46 0 76
26 Михаела Веселинова Георгиева 9 София 91.НЕМСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ ,,Професор Константин Гълъбов' 30 45 0 75
27 Алекс Юсеин Кадриев 10 Оряхово Средно училище 'Христо Ботев' 33 42 0 75
28 Юри Райнерс 9 София Немско училище 'София' 32 40 0 72
29 Йоана Красимирова Топалска 9 София Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография 25 45 0 70
30 Панайот Иванов Димитров 9 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 25 40 0 65
31 София Симеонова Павлова 9 София Немско училище 'София' 27 34.5 0 61.5
32 Ивета Димитрова Янева 9 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 30 31 0 61
33 Илиян Василев Мечкулски 9 Разлог Средно училище 'Братя Петър и Иван Каназиреви' 25 32 0 57
34 Илиан Красимиров Димитров 9 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 25 19 0 44
35 Мария Розкова Замфирова 9 Чипровци Основно училище 'Петър Парчевич' 13 14 0 27
36 Наталия Ушева 9 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 9 14 0 23

Английски език 11-12 клас

Място Име Презиме Фамилия Клас Населено място Училище Есе Тест Устен изпит Общо точки
1 Рени Йорданова Илиева 11 Карлово Средно училище 'Васил Левски' 40 52 20.00 112.00
2 Панайота Димитрова Вангелова 11 Карлово Средно училище 'Васил Левски' 40 51 18.86 109.86
3 Росиема Василева Генчева 11 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 40 47 20.00 107.00
4 Кристина Койчева Дурева 11 Сопот Професионална гимназия 'Генерал Владимир Заимов' 40 47 19.86 106.86
5 Благовеста Чавдарова Петрова 11 Сливница Средно училище 'Св.Св.Кирил и Методий' 39 48 19.14 106.14
6 Ния Бойкова Кръстева 11 Сливница Средно училище 'Св.Св.Кирил и Методий' 38 42 18.86 98.86
7 Веселин Петков Ванчев 12 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 32 46 17.86 95.86
8 Силвия-Михаела Боянова Пумпалова 11 Карнобат Средно училище 'Христо Ботев' 39 38 18.86 95.86
9 Радослав Данаилов Христозов 11 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 31 45 17.86 93.86
10 Емил Ангелов Василев 11 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 36 41 16.14 93.14
11 Катерина Атанасова Димитрова 11 Карлово Средно училище 'Васил Левски' 38 37 0 75
12 Теодора Константинова Маринова 11 Севлиево Средно училище 'Васил Левски' 32 43 0 75
13 Любомила Боянова Коларова 11 Пловдив Национална търговска гимназия - Пловдив 37 35 0 72
14 Йоана Ангелова Хаджидимитрова 11 Пловдив Национална търговска гимназия - Пловдив 37 35 0 72
15 Никол Стоянова Видолова 11 София 18 Средно училище 'Уилям Гладстон' 38 32 0 70
16 Галин Десиславов Генов 11 Пловдив Национална търговска гимназия - Пловдив 28 38 0 66
17 Алберто Георгиев Гендов 12 Пловдив Средно училище 'Свети Патриарх Евтимий' 38 27 0 65
18 Калоян Велизар Белчев 11 Севлиево Средно училище 'Васил Левски' 37 25 0 62
19 Майкъл Атанасов Иванов 11 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 31 29 0 60
20 Цветелин Костадинов Тодоров 11 Първомай Средно училище 'Проф. д-р Асен Златаров' 26 23 0 49
21 Мюмюн Ибрахим Аймед 12 Джебел Професионална гимназия 'Руска Пеева' 0 8 0 8

Немски език 9-10 клас

Място Име Презиме Фамилия Клас Населено място Училище Есе Тест Устен изпит Общо точки
1 Ралица Кирова Кирова 10 София Немско училище 'София' 24.25 47 20.00 91.25
2 Александра Антонова Иванова 9 София Немско училище 'София' 24 48 19.00 91.00
3 Блага Пейчева Попчева 9 София Немско училище 'София' 23.5 47 19.00 89.50
4 Хана Петрова Димитрова 10 София Немско училище 'София' 21 48 19.17 88.17
5 Никлас-Бенямин Стефанов Митов 7 София 55 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ 'ПЕТКО КАРАВЕЛОВ' 20.5 49 17.00 86.50
6 Дончо Пламенов Дончев 10 Монтана Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици 'Петър Богдан' 22.5 45 0 67.5
7 Михаела Младенова Захариева 9 София 91.НЕМСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ ,,Професор Константин Гълъбов' 22.25 40 0 62.25
8 Мария Иванова Стоева 10 Благоевград Езикова гимназия 'Акад. Людмил Стоянов' 20.5 38 0 58.5
9 Нели Станиславова Денчева 10 Ловеч Профилирана езикова гимназия 'Екзарх Йосиф I' 21.25 34 0 55.25
10 Дара Димитрова Дойнова 10 Ловеч Профилирана езикова гимназия 'Екзарх Йосиф I' 23.25 32 0 55.25
11 Екатерина Пламенова Кърчева 10 Ловеч Профилирана езикова гимназия 'Екзарх Йосиф I' 21 33 0 54

Немски език 11-12 клас

Място Име Презиме Фамилия Клас Населено място Училище Есе Тест Устен изпит Общо точки
1 Ирена Стефанова Георгиева 11 Севлиево Средно училище 'Васил Левски' 25 51 17.83 93.83
2 Ивона Лилянова Ангелова 12 Плевен Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици 21.5 48 15.83 85.33
3 Луиза Томиславова Литкова 12 Плевен Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици 22.75 45 16.33 84.08
4 Бранимира Михайлова Михайлова 11 Благоевград Природо-математическа гимназия Акад. Сергей Корольов 22.5 43 15.67 81.17
5 Мила-Дара Георгиева Янева 11 София 35. СРЕДНО УЧИЛИЩЕ 'ДОБРИ ВОЙНИКОВ' 21.75 42 15.67 79.42
6 Кристина Иванова Диврова 11 Пловдив Езикова гимназия 'Пловдив' 22.75 37 0 59.75
7 Александра Викторова Левунлиева 11 Благоевград Езикова гимназия 'Акад. Людмил Стоянов' 21.25 36 0 57.25
8 Никол Георгиева Евтимова 11 София Национална природо-математическа гимназия 'Академик Любомир Чакалов' 21 30 0 51