Английски език за Човешки ресурси

Най-продавани курсове 5.00

За кого е подходящ?

Курсът е подходящ за HR мениджъри, техните отдели, както и за всички, които работят в агенции за набиране на персонал. Обучаемите научават подходящи за сферата изрази и лексика, необходими при процесите на търсене, селектиране, подбор и наемане на персонал. Обогатяването на лексикалния запас на английски език в тази област дава увереност в компетенциите и уменията на служителите.

Какво ще можеш след завършването на курса?

Това е всеобхватен езиков курс за работещите и желаещите да се занимават с човешки реурси. Той  осигурява всички необходими за отделите в това звено лексикални познания, обичайни практики и дейности за различните длъжности.



Скоро започващи групи

Съдържание и конспект


НАЗНАЧАВАНЕ НА РАБОТА
Описание на длъжностите; Лични качества; Реклама и източници за набиране на персонал 120 мин.

ПОДБОР
Обяви за работа; Автобиография; Интервюто за работа; Възрастова дискриминация 120 мин.

ВЗАИМООТНОШЕНИЯ СЪС СЛУЖИТЕЛИТЕ
Договори за работа; Дисциплинарни процедури; 120 мин.
Здраве и безопасност по време на работа - стрес и трудови злополуки 120 мин.

РАЗВИТИЕ НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ
Практики за развитие на ЧР; Боравене с проблеми, свързани с персонала; 120 мин.
Оценка на интервютата и доклади; Курсове за обучение; Равни условия и различия 120 мин.

ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И БОНУСИ
Заплати и бонуси; Актуализация на заплатите 120 мин.

ВЗАИМООТНОШЕНИЯ В ПРОМИШЛЕНОСТТА
Ролята на търговските дружества; Трудови отношения; Преговори за възнаграждение; 120 мин.

ПРЕГОВОР
Практически упражнения 120 мин.
Финален тест 120 мин.

Клиентите за нас

Наталия Т.

Наталия Т.
Оценка: 5 / 5
Радвам се, че избрах онлайн курсовете ви. Курсът беше на ниво откъм обхват, систематизираност на знанията, но най-вече откъм метода на работа на преподавателя, който имаше чудесно отношение и сериозен подход към работата. Изключително удобна платформа за обучение, която пести време.

Христо Б.

Христо Б.
Оценка: 5 / 5
Добра организация и преподавател. Бих препоръчал онлайн курсовете на всеки .

Анелия С.

Анелия С.
Оценка: 5 / 5
Доволна съм, че се спрях на Вас, за да подобря английския си. Смятам, че език се учи по-добре в комфортна среда, каквато успявате да осигурите Вие чрез онлайн обучението, което ти позволява да си в приятна за самия теб среда. Преподавателят е чудесен професионалист и си пролича, че си „сверява часовника“ по отношение на методи на обучение и изучаване на чужд език, като лично за мен е важно и съм напълно удовлетворена. Благодаря ви!

Албена Т.

Албена Т.
Оценка: 5 / 5
Много съм доволна от целия онлайн курс на обучение, от начина на изготвяне и преподаване на материала. Харесват ми периодичните тестове за проверка на наученото до момента. Нямам забележки.

Свържете се с нас

Данни относно нашия адрес за контакт и физически офиси на Интнелект. Повече информация може да получите чрез някой от посочените за комуникация методи.

Електронна поща:
info[at]intellect.bg
Телефон за клиенти:
0700 13 002
Telegram за клиенти:
0879 336 283
Viber за клиенти:
0879 336 283